V pátek 12. 6. jsme se společně s dětmi ze třídy Papoušci vydaly na vycházku do přírody. Děti cestou plnily úkoly a odpovídaly na otázky, které byly enviromentální. Během cesty jsme zpívali a užívali si dobrou náladu.


V pátek 12. 6. jsme se společně s dětmi ze třídy Papoušci vydaly na vycházku do přírody. Děti cestou plnily úkoly a odpovídaly na otázky, které byly enviromentální. Během cesty jsme zpívali a užívali si dobrou náladu.

